"למקום שליבי אוהב שם רגלי מוליכות אותי"

(עפי הלל הזקן)

בית ראשונים הוא בית לפעילות חברתית – קהילתית – תרבותית. מרחב חם ופתוח המציע לתושבים פעילויות פנאי, עניין ורוח, חוגים ועשייה קהילתית והתנדבותית. 

בעידן של מסכים, אינסוף מידע שנמצא ממש בכף ידינו, קליקים ואפשרויות,
אנחנו שולחים לכם – קטנים וגדולים - הזמנה פתוחה לזמן איכות אישי - משפחתי – קהילתי דרך מפגש עם עולמות תוכן מרחיבי אופקים, מעשירים ותרבותיים, מפגשים בין אישיים חווייתיים ומתוך קשרי חברות ושכנות טובה.

המרכז מקיים פעילויות לקהל הרחב מגיל לידה, דרך הגיל הרך, ילדים ונוער, בוגרים ואזרחים ותיקים בתחומים שונים כגון: שעות סיפור, מפגשים מוסיקליים, סדנאות והפעלות, חוגים, שבת תרבות, הרצאות, הצגות ומופעים מוסיקליים, מרכז נוער, 'הנסט' – הבית של הקהילה הגאה, מועדון אזרחים ותיקים ועוד.

בבית ראשונים דגש על תחומי אומניות הבמה כמו גם, חוגי חשיבה ומשחקי תפקידים, התעמלות ותנועה, אומנויות לחימה ועוד. כל הפעילויות מונחות על ידי מורים ומדריכים מקצועיים, בעלי ניסיון רב בהנחיה.

המרכז פותח שעריו וליבו ליוזמות קהילתיות ומזמין אתכם תושבות ותושבים להיות שותפים פעילים בחשיבה, תכנון וביצוע של תכניות למפגשים ומיזמים קהילתיים. יש לכם רעיון או יוזמה שתרצו לקדם? נשמח מאוד לשתף פעולה!

כמרכז קהילה ורוח בליבה של העיר, בין אולם המופעים, הפעילויות המגוונות והרחבה הקסומה ורחבת ידיים שלנו, אני מקווה שתמצאו כאן בית אהוב, כזה שתמיד כיף לבוא, ללכת ולחזור אליו...

בואו כמו שאתן/ם...

שרון אבולעפיה
מנהלת
מרכז קהילה ותרבות בית ראשונים